Obserwatorzy

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Błąd. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Błąd. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 26 czerwca 2012

wtorek, 1 maja 2012

:)



Admini naprawili błąd który polegał na tym,
że gdy otwieraliśmy prezent za wzięcie udziału
w konkursie , nie dostawaliśmy nic. Teraz
możemy zobaczyć co było zawartością paczki.
Gdy otworzymy paczkę dostaniemy
ładny stroik wiosenny. Osoby , które
nie miają jeszcze takiego maja szanse,
aby go dostać biorąc udział w tym konkursie:


piątek, 24 lutego 2012

Nawiązując do trwającej promocji...


Ładna promocja. :) Nie źle... A to niespodzianka ze sklepu stardoll. :)

W tym samym sklepie jeszcze jest przeceniona spódnica z 1 sd na 1 sd. Nie... to nie jest literówka... Na serio. Jest po prostu oznaczona jako promocja, czyli już niebawem zniknie ze starplazy.

Co o tym wszystkim sądzicie?

środa, 8 lutego 2012

Błąd

Błąd w starplazie buty z RIO kosztują 1 sm czyżby stardoll się pomylił ?



Nie wiem ja wy ale ja już te buty kupiłam ;P


Edit


Teraz te buty kosztują 51 sm ;/

Zdążyliście je kupić za 1 sm? Bo ja tak ;D