Słuchajcie . Konkretnie mówię o naszej stałej "komentatorce"
Jak już wiecie , a może nie wiecie moja najlepsza przyjaciółka w realu też jest redaktorką .
Dziś pokażę wam parę "naszych" komentarzy .
Odpowiedz : Ona go nie zaśmieca . Pisze o czym chce i co jej się podoba . Nie możesz jej powiedzieć co ma robić .
Odpowiedz : Od razu wklejona :)
Czekam na odpowiedz "komentatorki" ! :)
Obserwatorzy
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Ważne. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Ważne. Pokaż wszystkie posty
sobota, 21 kwietnia 2012
niedziela, 4 marca 2012
Odchadze
Przykro mi ale odchodzę z bloga wszystko przez to że jakaś dziewczyna ukradła mi konto ;[ .
Nie wiem jak to się stało ale ona wcześniej oskarżała mnie o to że ja jej ukradłam konto !
Prawdopodobnie skłamała pisząc do admina że to jej konto i tak po prostu jej oddali ;C
Ja nie potrafię znieść myśli że ktoś teraz siedzi na tym koncie i się cieszy z tego że je dostał z nic !
Ja miałam na tym koncie ponad 90 sd ! Proszę was jeśli możecie mi pomoc to to zróbcie ! A jeśli w jakiś sposób uda mi się odzyskać konto to obiecuje że wszystkim którzy pomogli się odwdzięczę !!!
Subskrybuj:
Posty (Atom)