Obserwatorzy

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą loteria. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą loteria. Pokaż wszystkie posty

sobota, 31 marca 2012

MEGA LOTERIA!

Ogłaszam mega loterię z okazji 50 obserwatorów!! Do wygrania 50 sd! Konkurs tylko dla obserwatorów, nie przyjmuję anonimów!
Reguły:
~ Wpisz się pod tym postem (napisz zgłaszam się i nick na stardoll)
~ Rektorzy nie mogą brać udziału
~ Musi zgłosić się co najmniej 10 osób!!