Obserwatorzy

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Tanio i modnie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Tanio i modnie. Pokaż wszystkie posty

piątek, 9 marca 2012

Tanio i modnie


Kolejna odsłona z cyklu "Tanio i monie". Dzisiaj mam dla was strój nieco codzienny, ale zarazem z nutką elegancji i wyszukanego stylu:) Mam nadzieje, że wam się spodoba:)



  • torebka D - SINGER; 30sm
  • szpilki z futerkiem VELVET ORCHID; 62sm
  • szara falbankowa bluzka IT GIRLS; 79sm
  • ołówkowa spódnica w kolorze fuksji BASICS; 45sm




Koszt: 216sm

poniedziałek, 5 marca 2012

Tanio i modnie


Hej! Dzisiaj kolejna stylizacja:) Tym razem do jej przygotowania wykorzystałam wszystko ze sklepu STARDOLL, w którym aktualnie trwa 50% wyprzedaż(!) Radze się pospieszyć z zakupami, ponieważ moim zdaniem, niedługo sklep zostanie zlikwidowany:( Stylizacja trochę kojarzy mi się ze stylem retro. A wam jak się podoba?

  • naszyjnik STARDOLL; 5sm (wyprzedaż!)
  • beżowa podkoszulka STARDOLL; 10sm (wyprzedaż!)
  • pasek brązowy STARDOLL; 5sm (wyprzedaż!)
  • spódnica STARDOLL; 25sm (wyprzedaż!)
  • torba, teczka STARDOLL; 25sm (wyprzedaż!)
  • skarpetki STARDOLL; 15sm (wyprzedaż!)
  • buty czarne STARDOLL; 25sm (wyprzedaż!)

Koszt: 110sm (!!!)

niedziela, 26 lutego 2012

Tanio i modnie


Hej! Po dłuższej(niestety) przerwie, mam dla was kolejną stylizacje:) Tym razem strój zrobiłam z myślą o bladych kolorach, które będą przodowały w tym sezonie, np. blady róż (pudrowy). Do wykonania stroju użyłam:


  • koszula z kołnierzykiem PRETTY N' LOVE; 83sm
  • pudrowa spódnica DECADES; 83sm
  • torebka STARDOLL; 26sm (wyprzedaż!)
  • buty VOILE; 34sm (wyprzedaż!)


Koszt: 226sm





P.S

Jeszcze raz przepraszam was (a szczególnie julox333), że ostatnimi czasy nie jestem za częstym gościem na blogu, ale niestety nie mam na to zbyt większego wpływu. Będę się starała oczywiście pisać kiedy tylko się da:)

sobota, 18 lutego 2012

Tanio i modnie


Hej ludziska! Przepraszam was bardzo, że ostatnio nie pisałam na blogu no ale miałam drobne problemy z internetem i jak sami rozumiecie nie miałam za bardzo jak dostać się na bloga:) No ale na szczęście już wszystko działa i jak widzę na blogu znalazło się pare zmian, m.in. mamy nowe redaktorki, które witam na naszym blogu. No ale dość gadania i wracam do pracy.
Dzisiaj mam dla was nową stylizację dla NSS. Mam nadzieję, że wam się spodoba:)
  • bluzka DECADES; 75sm
  • pasek WILD CANDY; 19sm
  • czarna spódnica STARDOLL; 40sm
  • czarna mała torebeczka D-SIGNER; 30sm
  • szpilki WILD CANDY; 59sm


Koszt: 223sm

wtorek, 7 lutego 2012

Tanio i modnie


Dzisiaj kolejna stylizacja "Tanio i modnie". Mam nadzieje, że się wam spodoba:)
  • szpilki PERFECT DAY; 80sm
  • pomarańczowa spódnica w panterkę EVIL PANDA; 90sm
  • bluzka WILD CANDY; 60sm
  • pasek w kształcie kokardy PERFECT DAY; 70sm
  • dwukolorowe bransoletki FUDGE; 20sm


Koszt: 320sm

sobota, 4 lutego 2012

Tanio i modnie

Hej. Dzisiejsza stylizacja jest nieco zimowa. Ciężko było znaleźć w Starplazie ciuszki zimowe za starmonety, ale wreszcie się udało. Stworzyłam dla was tą stylizacje używając:

  • beżowego podkoszulka z długim rękawem STARDOLL; 50sm
  • beżowego swetra STARDOLL; 50sm
  • biało-szarych leginsów w stylu norweskim APRES-SKI; 41sm
  • kolorowego grubego szalika WINDOWS ON THE WORLD; 50sm
  • czapki z APRES-SKI; 46sm
  • brązowych rękawiczek DECADES; 30sm
  • okularów APRES-SKI; 48sm
  • brązowych botków WINDOWS ON THE WORLD; 50sm


Koszt: 355sm


Ciekawa jestem waszego zdania i komentarzy:) A także czekam na propozycje tematów do kolejnych stylizacji :)

piątek, 3 lutego 2012

Tanio i modnie



Hej! Mam dla was dzisiaj stylizacje stworzoną na zupełne przeciwieństwo wczorajszej, a mianowicie PASTELE. Pastele – czyli kolory blade, rozjaśnione standardowych barw. Będą, a właściwie już są bardzo modne w tym sezonie, a w szczególności w sezonie wiosna-lato. Do jej stworzenia użyłam:

  • niebieskiej bluzy D-SIGNED; 40sm (wyszukiwarka)
  • bladoróżowych szortów PRETTY 'N LOVE; 40sm
  • liliowych rajstop PRETTY 'N LOVE; 30sm
  • torebki STARDOLL; 52sm
  • paska PRETTY 'N LOVE; 30sm
  • miętowych skarpetek PRETTY 'N LOVE; 21sm (wyprzedaż!)
  • trampek BONJOUR BIZOU; 50sm
  • fioletowej kokardy SPLENDID; 50sm

Koszt: 313sm

czwartek, 2 lutego 2012

Tanio i modnie


Hej wszystkim! Dzisiaj kolejna odsłona z cyklu „Tanio i modnie”. Przepraszam was, że wczoraj nie zrobiłam stylizacji, no ale z powodu problemów na Stardoll z załadowaniem stron, nie było to możliwe:) Dzisiaj przygotowałam dla was strój z użyciem neonów, niestety nie znalazłam spódnicy, ani spodni w odpowiednim kolorze, dlatego użyłam nieco jaśniejszej. Przyjęłam kolorystykę niebiesko-żółtą.
  • żółte buty EVIL PANDA; 40sm
  • niebieskie podkolanówki WINDOWS ON THE WORLD; 45sm
  • niebieska spódnica VOILE; 83sm
  • żółte leginsy STARDOLL; 30sm
  • niebieska koszulka IDENTI TEE; 20sm
  • żółty pasek BONJOUR BIZOU; 45sm
  • niebieska torebka EVIL PANTA; 5sm


Koszt: 268sm


Czekam na komentarze:)

poniedziałek, 30 stycznia 2012

Tanio i modnie


Dzisiaj kolejna odsłona stroju dla NSS. Tym razem chciałam pokazać, że mając zwykłe jeansy i T-shirt też można fajnie wyglądać. Zupełnie nieświadomie wszystkie te rzeczy, prócz bluzki, pochodzą z tego samego sklepu :) Do stworzenia tej stylizacji użyłam:
  • czarne kolczyki z BIZOU; 34sm
  • czarne jeansy z BIZOU; 50sm
  • pasek czarny BIZOU; 27sm (wyprzedaż!)
  • śliczna czarna torebka BIZOU; 65sm
  • skarpetki BIZOU; 10sm (wyprzedaż!)
  • buty szare BIZOU; 50sm
  • szara bluzka ze sklepu D-SIGNER; 50sm (można ją znaleźć w wyszukiwarce)

Mam nadzieje że wam się podoba:) Czekam na opinie:)


P.S

Postanowiłam pisać łączny koszt całego stroju:)

Koszt: 286sm

niedziela, 29 stycznia 2012

Tanio i modnie


Cześć wszystkim! Dzisiaj kolejna odsłona stroju dla NSS. Dzisiejsza kreacja różni się od poprzedniej pod różnymi względami. Tym razem wybrałam inną kolorystykę - głównie czarny i niebieski, przez co strój wydaje się bardziej elegancki. Do stworzenia go użyłam:
  • niebieskiej sukienki WILD CANDY; 105sm
  • długi, czarny blezer ze sklepu STARDOLL; 60sm
  • paski z metalicznym połyskiem z PRETTY 'N LOVE; 40sm
  • kopertówka z FALLEN ANGEL; 83sm
  • butów z WINDOWS ON THE WORLD; 50sm
  • naszyjnika z VOILE; 52sm

Wszystkie te ciuszki, podobnie jak poprzednio znajdziecie w Starplazie:) Piszcie, oceniajcie, komentujcie co sądzicie o tym stroju:) i czekam na propozycję dalszych strojów:)

sobota, 28 stycznia 2012

Tanio i modnie




Hej wszystkim:) Oto mój nowy projekt, którym będę się zajmowała na blogu, a będzie on dotyczył tego jak modnie, ale tanio ubrać się w starplazie:) Myślę, że temat ten zainteresuję głównie osoby które nie są SS. Moim głównym celem będzie pokazanie, że NSS też mogą fajnie i modnie wyglądać:) Dzisiaj przygotowałam dla was strój utrzymany w najpopularniejszych w tym sezonie kolorach, a mianowicie w różnych odcieniach brązu, beżu oraz nieco niebieskiego:) A oto krótki opis mojego stroju:
  • bluzka pochodzi ze skepu WINDOWS ON THE WORLD; 60sm
  • brązowy pasek ze sklepu BIZOU; 30sm
  • piękna spódnica, trochę jakby wzorowana na stylu norweskim modnym w tym sezonie, pochodzi ze sklepu RIO; 76sm
  • podkolanówki z TINGELING; 40sm
  • buty z kożuszkiem z BIZOU; 63sm
  • torebka WINDOWS ON THE WORLD; 64sm
Wszystkie te ciuszki znajdziecie w Starplazie:) Piszcie, oceniajcie, komentujcie co sądzicie o tym stroju:) Czekam na uwagi i jeśli macie jakieś życzenia co do następnej stylizacji, np. stylu lub okazji piszcie w komentarzach, a na pewno ją wykonam:)