
Hej wszystkim:) Oto mój nowy projekt, którym będę się zajmowała na blogu, a będzie on dotyczył tego jak modnie, ale tanio ubrać się w starplazie:) Myślę, że temat ten zainteresuję głównie osoby które nie są SS. Moim głównym celem będzie pokazanie, że NSS też mogą fajnie i modnie wyglądać:) Dzisiaj przygotowałam dla was strój utrzymany w najpopularniejszych w tym sezonie kolorach, a mianowicie w różnych odcieniach brązu, beżu oraz nieco niebieskiego:) A oto krótki opis mojego stroju:
- bluzka pochodzi ze skepu WINDOWS ON THE WORLD; 60sm
- brązowy pasek ze sklepu BIZOU; 30sm
- piękna spódnica, trochę jakby wzorowana na stylu norweskim modnym w tym sezonie, pochodzi ze sklepu RIO; 76sm
- podkolanówki z TINGELING; 40sm
- buty z kożuszkiem z BIZOU; 63sm
- torebka WINDOWS ON THE WORLD; 64sm
Wszystkie te ciuszki znajdziecie w Starplazie:) Piszcie, oceniajcie, komentujcie co sądzicie o tym stroju:) Czekam na uwagi i jeśli macie jakieś życzenia co do następnej stylizacji, np. stylu lub okazji piszcie w komentarzach, a na pewno ją wykonam:)