Obserwatorzy

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą konkurs. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą konkurs. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 17 lipca 2012

konkurss-wyniki

Zrobiłam konkurs na metamorfozzę JULOX333 naszej kochanej właścicielki  i wygrała LALECZKA899
Wielkie gratulacje:)♫♥
A o to jej metamorfoza:

poniedziałek, 2 lipca 2012

KONKURSSS:)

 UWAGA!!!
Organizuję konkurs na metamorfozę ubraniową i make-up. 
Trzeba to zrobić do 15.lipca.2012r. i wysłać mi na pocztę :
dominikasfibs@gmail.com.
Jest to metamorfoza naszej właścicielki bloga: 




ZGŁASZAMY SIĘ W KOMENTARZACH !!!!
I nagroda będzie na blogu : promocja tej osoby czzyli darmowa reklama dla niej:)
i może może coś więcej . ale to zbaczymy..
PAMIĘTAJCIE BY SIĘ DODAĆ DO OBSERWATORÓW... BO TO JEST BARDZO WAŻNE:) BY WZIĄĆ UDZIAŁ TO WŁAŚNIE TRZEBA BYĆ NIM.
.♫.♥.POWODZENIA WSZYSTKIM☺.♥.♫.♪
DZIĘKUJE:*

poniedziałek, 25 czerwca 2012



Zapraszam do wzięcia udziału w tym konkursie:










Otrzymacie tako oto śliczną sukienkę:)

                                          

piątek, 2 marca 2012

Mini konkurs + przeprosiny ;[


Chciałam bym was wszystkich przeprosić za to że w ostatnim czasie mało pisałam na blogu niestety ale ostatnio byłam chora i musiałam nadrobić tydzień nieobecności w szkole przez co zaniedbałam bloga ;(( . Ale w ramach przeprosin mam dla was mini konkurs ;D . Więc tak konkurs polega na tym że musicie powiedzieć z jakiego filmu pochodzi to zdjęcie :


Do wygrania taka bluzka :


By wziąć udział w konkursie wystarczy być obserwatorem bloga ;)) i podać swój nick z stardoll.
Wynik konkursu będzie w niedziele mam nadzieje że zgłosi się dużo osób ;] . A i jeszcze dla 2 wylosowanych prze zemnie osób będzie mała nagroda pocieszenie ;D .
Zachęcam do brania udziału i pozdrawiam sonie525 ;**

piątek, 24 lutego 2012

Kolorowy GIFT-O-METR!!!




Domyślacie się już o co chodzi?

Postanowiłam zrobic gift-o-metr.


Wyniki pierwszego etapu będą, gdy blog będzie obserwowało 44 osoby.


Aby się zgłosic, musicie napisac w komentarzu '44' i swojego nicka.

Wylosuję 10 osób, które wygrają przedstawione powyżej artykuły.

Dla 44 obserwatora prezencik dodatkowy!!!






POWODZENIA!!!

PS Zapraszajcie swoich kumpli, dodawajcie się do obs... Mam nadzieję, że wyniki będę mogła ogłosic szybko.. *w*

HotBuy's na marzec



Miniloteria.
Opiszcie HB, który się Wam najbardziej podoba. Koniecznie musice pełną nazwę danego artykułu. Min. 50 wyrazów.
Nagroda: Tajemniczy HB.
Wyniki: 29.02

POWODZENIA!

niedziela, 19 lutego 2012

Loteria


Do wygrania:
Oraz dla wylosowanej osoby niespodzianka z gift shopu. (ok. 10 sd)


Mam nadzieję, że się Wam podoba... :D


Napiszcie w komentarzach jaki jest Wasz ulubiony styl na stardoll. Jak chcecie, to możecie napisac linka do fotki. Wyniki jutro!!!


Konkurs zakończony!!!

Termin na odebranie sukienki: 24 h

sobota, 4 lutego 2012

1000 wyświetleń - konkurs

Hej. Niestety z powodu małej liczby zgłoszeń, konkurs walentynkowy nie odbędzie się. Bardzo mi przykro z tego powodu i z góry przepraszam tych co się zgłosili. Nie wiem czemu na naszym blogu jest tak małe zainteresowanie konkursami. Nagrody są fajne, i nie mówie tu tylko o tym konkursie, ale i o poprzednich. Mam nadzieję, że wkrótce to się zmieni i zaczniecie brać czynny udział w konkursach i ogólnym życiu na blogu ;) Pozdrawiam - selena1295

piątek, 3 lutego 2012

Początek dnia ;)

Hello ;). Witam wszystkich ;). Patrzyłam i od kilku postów nie ma komentarzy ;/. A przypominam o konkursach !!!  Tu macie linki do najważniejszych : 
1000 wyświetleń !!! konkurs!!!
20 OBSERWATORÓW!!!
Top Komentator!


Na zagranicznym stardoll jest nowa kampania, dotycząca     


Z tej okazji są nowe ubieranki :






Ubierzecie? Ja już to zrobiłam ;).

Mam pomysł : zrobię konkurs na stylizację wybranej lalki ;). Zgłaszajcie się! I piszcie gdzie umieszczacie stylizacje! Nie zapomnijcie o nickach!

wtorek, 31 stycznia 2012

Zmiana!

Jeżeli zauważyliście, to mamy nowy nagłówek. Jest zrobiony w 100% prze ze mnie ;D. Co o nim myślicie? Liczę na szczere opinie ;D.


Przypominam o konkursie na Top Komentatora, konkursie z okazji 20 obserwatorów (brakuje jeszcze 3 zgłoszeń!!!) oraz o konkursie walentynkowym, w którym można wygrać ciuchy ;).

z komentarzy wylosuję osobę, która wygra drobny upominek ;)

1000 wyświetleń!!! KONKURS!!!


Nasz blog ma już 1000 wyświetleń! To wszystko dzięki wam, dlatego specjalnie dla was organizuje konkurs, w którym do wygrania jest pare ciuszków:) Na razie nie jest to nic wielkiego, ponieważ to dopiero początek, ale myślę że mogą się wam spodobać:)

Ale zanim przejdziemy do nagród to powiem na czym będzie konkurs polegał:)
Otóż waszym zadaniem jest stworzyć stylizację walentynkową. Stylizacja ma dotyczyć zarówno stroju, jak i makijażu i fryzury. Myślę, że nie będziecie mieć z tym problemu, ponieważ na stardoll panuje teraz wielkie "BUM" walentynkowe i na pewno znajdziecie odpowiednie ciuszki:) A może macie jakieś w swojej szafie?:) Czekam na ciekawe, inspirujące, a może i romantyczne stylizacje;)

A teraz to co pewnie wszystkich najbardziej interesuje, czyli NAGRODY:)







I miejsce - Sukienka Selmy Blair z ARCHIVE
II miejsce - Sukienka TINGELING
III miejsce - kurtka, żakiet BONJOUR BIZOU



Chętni niech zgłaszają się pod postem, a wykonane prace wyślijcie na naszego maila: mada-na-stardoll@wp.pl
Macie czas do piątku do godziny 24:)
Wyniki konkursu pojawią się na stronie wraz z pracami zwycięzców w sobotę do godziny 15:)



UWAGA!!!!

By konkurs był móżliwy do zrealizowania musi zgłosić się minimum 5 osób!!!!!!!!!

3,2,1...


Start! I kolejny dzień ;). Tak sobie chodziłam po blogach i widziałam, ile tam ludzie mają komentarzy. Więc stwierdziłam, żeby Was jakoś zachęcić do komentowania, zrobię konkurs na Top Komentatorkę ;). Co tydzień będę liczyła, kto dodał ileś komentarzy przy postach (nie liczą się komentarze typu yyyy itp).. Kto będzie miał najwięcej, dostanie parę sd oraz reklamę na kolejny tydzień w pasku bocznym, na samej górze, by wszyscy widzieli. Podzielacie mój pomysł? Komentujcie. Top komentatora zaczynamy za... 3,2,1... JUŻ!!! Może tak Was zachęcę do komentowania postów. Mam prośbę do redaktorek, czyli Laury, Wiki oraz Natalii by napisały pod tym postem, czy się zgadzają na taką działalność ;). Jeśli pod tym postem nie będzie CO NAJMNIEJ 1 komentarza od obserwatora, postów będzie mniej,bo my, redaktorki, będziemy uważać, że olewacie naszą ciężką pracę. 


Ogłosiłam już konkurs na Top Komentatorkę, teraz jakiś pościk, jak wczoraj ;). 


Pokaże Wam dziś moją koleżankę, Karcisię28 . To moja przyjaciółka w rzeczywistości ;). Ma fajną biżuterię i ciuchy. Sami popatrzcie:

To ona :


A to (moim zdaniem) jej naj ciuszki:


poniedziałek, 30 stycznia 2012

Mini konkurs

Kto to jest?
Nagroda 3 sd w prezencie ;)



Zwycięzce losuję. Musi zgłosić się co najmniej 2 osoby ;)

niedziela, 29 stycznia 2012

20!!!

Dziękuję Wam, mamy już 20 obserwatorów. Z tej okazji organizuję konkurs! Musicie wybrać jedną z kategorii i przygotować ją do konkursu. Tematyka- walentynki. Musi się tam pojawić CO NAJMNIEJ jedno serce. W strojach musi być przynajmniej jeden ciuch różowy lub czerwony. Oto kategorie:
a)apartament
b)salon piękności
c)album
d)zdjęcie nowe
Wystylizujcie się, podpiszcie się pod tym postem , że się zgłaszacie i którą kategorię wybieracie, oraz nick na stardoll. Żeby konkurs się odbył , potrzeba co najmniej 5 zgłoszeń!


Następny konkurs odbędzie się, gdy będzie 50 obserwatorów!!!




KONKURS OCZYWIŚCIE TYLKO DLA OBSERWATORÓW BLOGA!!!

piątek, 27 stycznia 2012

Kokursik ;)

Nasz blog ma już 10 obserwatorów. Z tej okazji organizuję konkurs, jak obiecałam. Polega on na wystylizowania albo:
a) apartamentu
b) Twarzy
c) Albumu
d) Zrobić scenerię


Musicie wybrać kategorię i przygotować się do oceny ;). Najlepsza praca zostanie nagrodzona stardollarami! Z każda dziesiątką obserwatorów będą tego typu konkursy. Więc nie czekaj, tylko dodaj się do obserwatorów i zaproś przyjaciół!!!


Co do konkursów, najlepsi komentatorzy będą mieli nagrodę, co miesiąc będą też konkursy na CG bloga ;). Więc proszę o aktywność ;)