Obserwatorzy

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą nasz blog. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą nasz blog. Pokaż wszystkie posty

sobota, 21 kwietnia 2012

Post o ważnych rzeczach .

Słuchajcie . Konkretnie mówię o naszej stałej "komentatorce"

Jak już wiecie , a może nie wiecie moja najlepsza przyjaciółka w realu też jest redaktorką .

Dziś pokażę wam parę "naszych" komentarzy .

Odpowiedz : Ona go nie zaśmieca . Pisze o czym chce i co jej się podoba . Nie możesz jej powiedzieć co ma robić .

Odpowiedz : Od razu wklejona :)



Czekam na odpowiedz "komentatorki" ! :)

poniedziałek, 19 marca 2012

Pożegnanie

Hej wszystkim! Mam dla was wiadomość, otóż nie będę mogła być już dalej jedną z redaktorek bloga. Jaki jest tego powód? Hmm...powodów jest kilka, ale takim najgłębszym jest brak czasu i w pewnym sensie brak zainteresowania(no ale to odłóżmy na bok). Myślę, że moje odejście jest najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji. Chce być fair wobec was, osób które czytają tego bloga, ale także wobec innych redaktorek. Dlatego niestety musimy się pożegnać:(

Na koniec chciałabym jeszcze podziękować wam wszystkim za czytanie(mam nadzieję xD) i komentowanie moich postów. Jednak przede wszystkim chciałabym podziękować julox333, ponieważ to ona zaufała i dała mi szanse, i to dzięki niej mogłam pisać na tym blogu. Naprawde jeszcze raz dziękuje jej za to, dziękuje też reszcie redaktorek i obserwatorom.

Trzymam za was kciuki! Życzę wam dalszych sukcesów i wielu odwiedzających i obserwatorów!

POWODZENIA!

wtorek, 31 stycznia 2012

Zmiana!

Jeżeli zauważyliście, to mamy nowy nagłówek. Jest zrobiony w 100% prze ze mnie ;D. Co o nim myślicie? Liczę na szczere opinie ;D.


Przypominam o konkursie na Top Komentatora, konkursie z okazji 20 obserwatorów (brakuje jeszcze 3 zgłoszeń!!!) oraz o konkursie walentynkowym, w którym można wygrać ciuchy ;).

z komentarzy wylosuję osobę, która wygra drobny upominek ;)

piątek, 13 stycznia 2012

Witajcie!!!

Ten blog prowadzę ja, julox333 ;) ;). 
Będę tu pisała o modzie na stardoll. 
Będę też organizowała konkursy. 
Jeżeli będziecie chcieli, mogą być tu reklamy waszych blogów i kont ;). 
Proszę o dodanie się do obserwatorów. 
1. konkurs będzie się, gdy będzie tu 10 obserwatorów, 2. jak będzie 20, 3. jak 50 ; ). 
Dziękuję za uwagę ; )