Słuchajcie . Konkretnie mówię o naszej stałej "komentatorce"
Jak już wiecie , a może nie wiecie moja najlepsza przyjaciółka w realu też jest redaktorką .
Dziś pokażę wam parę "naszych" komentarzy .
Odpowiedz : Ona go nie zaśmieca . Pisze o czym chce i co jej się podoba . Nie możesz jej powiedzieć co ma robić .
Odpowiedz : Od razu wklejona :)
Czekam na odpowiedz "komentatorki" ! :)
Obserwatorzy
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą nasz blog. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą nasz blog. Pokaż wszystkie posty
sobota, 21 kwietnia 2012
poniedziałek, 19 marca 2012
Pożegnanie
Hej wszystkim! Mam dla was wiadomość, otóż nie będę mogła być już dalej jedną z redaktorek bloga. Jaki jest tego powód? Hmm...powodów jest kilka, ale takim najgłębszym jest brak czasu i w pewnym sensie brak zainteresowania(no ale to odłóżmy na bok). Myślę, że moje odejście jest najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji. Chce być fair wobec was, osób które czytają tego bloga, ale także wobec innych redaktorek. Dlatego niestety musimy się pożegnać:(
Na koniec chciałabym jeszcze podziękować wam wszystkim za czytanie(mam nadzieję xD) i komentowanie moich postów. Jednak przede wszystkim chciałabym podziękować julox333, ponieważ to ona zaufała i dała mi szanse, i to dzięki niej mogłam pisać na tym blogu. Naprawde jeszcze raz dziękuje jej za to, dziękuje też reszcie redaktorek i obserwatorom.
Trzymam za was kciuki! Życzę wam dalszych sukcesów i wielu odwiedzających i obserwatorów!
POWODZENIA!
Na koniec chciałabym jeszcze podziękować wam wszystkim za czytanie(mam nadzieję xD) i komentowanie moich postów. Jednak przede wszystkim chciałabym podziękować julox333, ponieważ to ona zaufała i dała mi szanse, i to dzięki niej mogłam pisać na tym blogu. Naprawde jeszcze raz dziękuje jej za to, dziękuje też reszcie redaktorek i obserwatorom.
Trzymam za was kciuki! Życzę wam dalszych sukcesów i wielu odwiedzających i obserwatorów!
POWODZENIA!
wtorek, 31 stycznia 2012
Zmiana!
Jeżeli zauważyliście, to mamy nowy nagłówek. Jest zrobiony w 100% prze ze mnie ;D. Co o nim myślicie? Liczę na szczere opinie ;D.
Przypominam o konkursie na Top Komentatora, konkursie z okazji 20 obserwatorów (brakuje jeszcze 3 zgłoszeń!!!) oraz o konkursie walentynkowym, w którym można wygrać ciuchy ;).
z komentarzy wylosuję osobę, która wygra drobny upominek ;)
Przypominam o konkursie na Top Komentatora, konkursie z okazji 20 obserwatorów (brakuje jeszcze 3 zgłoszeń!!!) oraz o konkursie walentynkowym, w którym można wygrać ciuchy ;).
z komentarzy wylosuję osobę, która wygra drobny upominek ;)
piątek, 13 stycznia 2012
Witajcie!!!
Będę tu pisała o modzie na stardoll.
Będę też organizowała konkursy.
Jeżeli będziecie chcieli, mogą być tu reklamy waszych blogów i kont ;).
Proszę o dodanie się do obserwatorów.
1. konkurs będzie się, gdy będzie tu 10 obserwatorów, 2. jak będzie 20, 3. jak 50 ; ).
Dziękuję za uwagę ; )
Subskrybuj:
Posty (Atom)
