Obserwatorzy

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Powitanie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Powitanie. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 2 kwietnia 2012

Witajcie ^_^

Cześć.

Oto ja - nowa redaktorka na tym blogu :)
Na stardoll jako alexocity


 Jestem Ola, mam 14 lat (1 gim) i jestem dość zwariowana... i dziwna.
Interesuję się muzyką (słucham rocka, matalu), modą, fotografią oraz kręce filmy (na YT, kiedyś zobaczycie heh).  W wolnych chwilach rysuję i gdy jestem sama w domu śpiewam :) Mój styl ? Nieokreślony, zmienny. Powiem, że cenię oryginalność i czasem dziwaczność. Lubię street style :3 Szukam inspiracji na lookbooku. Uwielbiam sprytne rozwiązania, DIY, szperam na strychach i szukam perełek do moich zwariowanych stylizacji.

Julox333 i VenusKicie11 znam w realu, kocham ♥

Na blogu będę pisać o stardollowych nowościach itp. oraz  o modzie
Mam nadzieję, że przypadnę Wam do gustu

~Alexandra



niedziela, 19 lutego 2012

Siemka. To ja, nowa redaktorka... Cool_Girl19998

Siemka.
Zostałam przyjęta do redaktorek.

No to coś napiszę o sobie...
Jestem Agnieszka. Na stardoll znajdziecie mnie pod dziwnym nickiem Cool_Girl19998. Mam 12 lat i chodzę do 6 klasy. Styl? Rockowy, ale też czasami na luzie. Jestem już około roku na sd. Jak już wiele osób mi mówi lubię pisac ... na końcu zdania. Lubię też buźki... :P Ale to tak na marginesie... Muzyka? Rock... Kontakt? Głównie KG. Zajmuję się troszkę modą. Lubię pisac artykuły...

Mam nadzieję, że polubicie mnie.

Jeśli będziecie coś więcej chcieli wiedziec o mnie, to się zapytajcie...



No to... do następnego posta :)


sobota, 18 lutego 2012

Witam ;)

Witajcie kochani;*
Z tej strony olax100 
Od teraz jestem nową redaktorką tego bloga;3
Może napiszę coś o sobie:
Więc moje imię to Ola, Przyjaciele mówią na mnie Olka, Bodzio , Bodziuś . Jak kto woli. 
Urodziłam się 3czerwca 1998. Rocznikowo mam 14lat.
Hmm, co mnie interesuję? Moda, Fotografia, Rysowanie/Szkicowanie. 
Jaka jestem? Przyjacielska, Miła (do czasu) , Szczera , 
Co lubię ? Siebie, przyjaciół, Frugo<3 , Czekolade (po której mi zawsze odbija) Żelkii <3
Czego nie lubię ? Kłamstwa, Dziwnych Ludzi, Osób ciągle się czepiających.
O czym będę pisać dla Was ? O nowościach na SD, O ciekawostkach, Od czasu do czasu pojawi się ciekawy artykuł, Oczywiście nie zabraknie Mini Konkursów i Loterii <3
Prowadzę swojego bloga : StardolloweMyśli:* . <---- Zapraszam ;3
Hmm, Co tu jeszcze napisać ? No nie wiem ;d ;d
Chyba się rozpisałam ;/ 
A oto moja Doll:
Jeśli macie jakiś problem , Możecie napisać do mnie o co chodzi, a jakoś go rozwiążemy, 
KG - olax100
Pozdrawiam olax100 ;3
Czekamy na Wasze Komentarze