Nowości w StArPlAzIe!!!!!!!!!!!!!!!
Obserwatorzy
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Nowości. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Nowości. Pokaż wszystkie posty
poniedziałek, 30 kwietnia 2012
sobota, 21 kwietnia 2012
piątek, 9 marca 2012
SALE!!! WYPRZEDAŻ!!!
UWAGA! UWAGA! UWAGA!
Mam dla was coś zupełnie nowego. Otóż ogłaszam wielką wyprzedaż!!!
Od was dla was!
Pewnie niektórzy zastanawiają się o co chodzi. Już wyjaśniam.
Mianowicie polegać ona będzie na tym, że wy będziecie zgłaszać swoje bazarki w komentarzach, a ja 5 pierwszych osób i 1 wylosowaną umieszczę w nowym poście wraz ze screenem i linkiem do bazzarku.
Mam nadzieję, że pomysł się wam spodoba:) Jeżeli będzie dużo chętnych i blog się rozkręci to zwiększę ilość osób reklamowanych bazzarków:)
Ze względu na to że zainteresowanie blogiem, jak na razie jest dość marne, to zgłoszenia przyjmowane będą do jutra do godziny 15.oo
W komentarzu umieśćcie swój nick ze stardoll.

Mam dla was coś zupełnie nowego. Otóż ogłaszam wielką wyprzedaż!!!
Od was dla was!
Pewnie niektórzy zastanawiają się o co chodzi. Już wyjaśniam.
Mianowicie polegać ona będzie na tym, że wy będziecie zgłaszać swoje bazarki w komentarzach, a ja 5 pierwszych osób i 1 wylosowaną umieszczę w nowym poście wraz ze screenem i linkiem do bazzarku.
Mam nadzieję, że pomysł się wam spodoba:) Jeżeli będzie dużo chętnych i blog się rozkręci to zwiększę ilość osób reklamowanych bazzarków:)
Ze względu na to że zainteresowanie blogiem, jak na razie jest dość marne, to zgłoszenia przyjmowane będą do jutra do godziny 15.oo
W komentarzu umieśćcie swój nick ze stardoll.

czwartek, 23 lutego 2012
Nowy HB
Dziś w starplazie pojawił się nowy Hot Buys . Jest to apaszka i pochodzi z sklepu Fallen Angel , kosztuje ona 9 sd . Ja już ją kupiłam ;))



A teraz oryginalna wersja tej apaszki

Podoba wam się ta apaszka ?? ;D
Kupicie ją ?? xD
poniedziałek, 20 lutego 2012
Buty Hot Buys
Dziś w starplazie pojawiły się nowe buty z serii hot buys . Mi się te buty podobają i już je kupiłam ;))

Podobają się wam te buty ??
Kupicie je ?? ^_^
sobota, 18 lutego 2012
Hmmm.....
Gdy weszłam dziś na stardoll na moje drugie konto które nie ma superstar wyskoczyła mi taka wiadomość

Czyżby stardoll miał dla nas nową ofertę ?? ;D
Czy wam też po zalogowaniu wyskoczyła taka wiadomość ??
Odpowiadajcie w komentarzach ;))
wtorek, 14 lutego 2012
Nowość!!!
Dziś pojawiła się nowa kolekcja ze sklepu Film Theory . Jak dla mnie ta kolekcja nie jest zbyt fajne ;p . Ala każdy ma swoje zdanie ;D ...

A wam podoba się ta kolekcja ?? ^_^
sobota, 11 lutego 2012
Nowa sukienka :>
Dziś pojawiła się nowa sukienka z serii Hot Busy . Jest ona z sklepu Fallen Angel , i kosztuje 19 sd .

Mi się podoba więc raczej ją kupie a wy ? Podoba wam się ??
poniedziałek, 6 lutego 2012
Hotbuys
Nowy Hotbous już w starplazie ;D jest on za sklepu Pretty n' Love .
Kosztuje ona 19 sd jak dla mnie to dość dużo za coś takiego ;P . Jaszcze nie wiem czy kupie a wy ??
Nowości ;D
Nowa kolekcja biżuterii ze sklepu GLAM'URS już w starplazie ;D



Mi się podoba ta nowa kolekcja biżuterii a wam ?
sobota, 4 lutego 2012
piątek, 3 lutego 2012
Hot Busy - Okulary
czwartek, 2 lutego 2012
Wiadomość
środa, 1 lutego 2012
Nowa lalka - Jasmine Tookes
Dzień Bezpiecznego Internetu
Dzisiaj na Stardoll pojawiła się nowa kampania związana z obchodami międzynarodowego dnia Bezpiecznego Internetu. Z tej okazji przez najbliższe 7 dni, począwszy od dzisiaj, na stronie kampanii będą się pojawiać pytania sprawdzające naszą wiedzę z bezpiecznego korzystania z Internetu. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymujemy prezent, a jeśli na wszystkie 7 pytań odpowiemy prawidłowo, otrzymamy darmowe członkostwo Superstar ważne przez 24h. Według mnie ta akcja jest bardzo fajna, szczególnie dla NSS :)

Dzisiejszym prezentem jest krzesło. Mnie się nawet podoba, a wam?

Dzisiejszym prezentem jest krzesło. Mnie się nawet podoba, a wam?
wtorek, 31 stycznia 2012
Zmiana!
Jeżeli zauważyliście, to mamy nowy nagłówek. Jest zrobiony w 100% prze ze mnie ;D. Co o nim myślicie? Liczę na szczere opinie ;D.
Przypominam o konkursie na Top Komentatora, konkursie z okazji 20 obserwatorów (brakuje jeszcze 3 zgłoszeń!!!) oraz o konkursie walentynkowym, w którym można wygrać ciuchy ;).
z komentarzy wylosuję osobę, która wygra drobny upominek ;)
Przypominam o konkursie na Top Komentatora, konkursie z okazji 20 obserwatorów (brakuje jeszcze 3 zgłoszeń!!!) oraz o konkursie walentynkowym, w którym można wygrać ciuchy ;).
z komentarzy wylosuję osobę, która wygra drobny upominek ;)
poniedziałek, 30 stycznia 2012
Wyprzedaż akcesoriów

Parę dni temu w Starplazie była wyprzedaż niewielu ciuszków. Nic wśród nich nie zwróciło mojej uwagi. Wczoraj w nocy wyprzedaż ta dobiegła końca. Trwała ona krócej niż zwykle, no ale nie ma się co dziwić, bo wyglądało to tak jakby admini dali na wyprzedaż rzeczy które się nie sprzedawały i chcieli się ich pozbyć. Dzisiaj pojawiła się kolejna (2!!!) wyprzedaż. Nigdy nie zdarzyło się tak żeby w tak krótkim czasie były 2 wyprzedaże. Obniżka jednak dotyczy tylko akcesoriów z trzech sklepów: RIO, Bonjour Bizou oraz Pretty 'n love. Można znaleźć naprawdę ciekawe akcesoria, a oto kilka z nich:

Polecam szczególnie zakup torebki z flagą Wielkiej Brytanii za 3sd, miętowe buty za 2sd oraz skarpetki i niebieską etole:)
A wam podoba się coś? Macie zamiar coś kupić? Jak myślicie, czy admini będą robić kolejne wyprzedaże w innych sklepach i czy skończy się tylko na akcesoriach czy może ciuszki też obniżą???
Nowa lalka - Karl Lagerfeld
Dzisiaj do Stardoll doszła nowa lalka do ubierania. Karl Lagerfeld - niemiecki projektant mody, artysta oraz fotograf osiadły w Paryżu. Pracował nad wieloma projektami modowymi i artystycznymi, związanymi z tą tematyką. Szanowany dyrektor artystyczny domu mody Chanel. Kieruje marką modową oznaczoną jego imieniem i nazwiskiem, jaki i również włoskim domem mody Fendi.

Niestety narazie jest ona dostępna tylko dla Superstar, ale myślę, że niedługo to się zmieni:)

Niestety narazie jest ona dostępna tylko dla Superstar, ale myślę, że niedługo to się zmieni:)
niedziela, 29 stycznia 2012
Hot Busy Luty
Mamy już zapowiedź lutowej kolekcji ubrań Hot Busy. W tej kolekcji dominują różnego rodzaju wzory tj. panterka, kropki czy czaszki. Mi osobiście nie za bardzo się ona podoba. Jedynie w oko wpadły mi brązowe spodnie, które pewnie kupię jak nie będą drogie, oraz czarna chusta i tę z kolei nie wiem czy kupię, gdyż czaszki to raczej nie jest mój styl:) A wam podoba się ta kolekcja? Zdecydujecie się na zakup czegoś? Piszcie w komentarzach.
Buty HB
Subskrybuj:
Posty (Atom)











